Kdo jsme ?!

Vážení zákazníci , 

dovolte nám napsat něco o nás .. :-) 

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 .Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši největší chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ..Jedná se o internetový obchod ,ve kterém naleznete vše pro kutily,potřeby na zahradu,různé doplňky pro zvířata a spoustu dalších zajímavých produktů.Jen pro zajímavost,na Zigishop.cz máme cca přes 4000 kusů produktů a to už je pořádná dávka , nemyslíte :) ?

Mezi naše další podařená díla patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chtc darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec.

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Dalším webem je Lampiony-prani.cz , kterému se docela daří je internetový obchod zaměřený na lampiony přání...Naleznete zde nabídku nejen klasických létající lampionů štěstí , ale také plovoucí ( nebo-li vodní) lampiony přání

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.